Mecz 24.04.2016 ul Wodna godz. 16.00

Zapraszamy na mecz w dniu 24.04.2016 niedziela godz. 16.00 na własnym boisku przy ul. Wodnej  podejmować będziemy zespół Żar Szeroka.

KS Kleszczów vs Żar Szeroka

Zawodnicy nowy sezon rozpoczęli w nowych niebieskich barwach. Podziękowania dla sponsorów dzięki którym można było sfinansować zakup koszulek - Usługi Dźwigowe Robert Lazar-T PPHU Tadeusz Lazar, BUMET S.C. Roland Buchta Bronisław Buchta, BA-HA Jerzy Mrozek Tomasz Padiasek, PERMETAL Menżyk Krzysztof, Eurodroga Piotr Hajduk, THERMO-PUR Piotr Frysz, Sprzedaż Domów Leszek Lewandowski, Iras-Trans Brzoska Ireneusz, Wowra Trans Przemysław Wowra, Rol-Bud Marian Karpiński , oraz Miasto Żory które wspiera sport. Zespół zasiliło dwóch nowych zawodników Karol Frysz i Jakub Myśliwiec. Zapraszamy do dopingu naszym zawodnikom a osoby chcące aktywnie spędzić czas na zajęcia treningowe każdy wtorek i czwartek od godz. 17.30 do 19.00 boisko ul. Wodna.