PROŚBA

Szanowni Państwo.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozważenie możliwości zasponsorowania działalności Klubu Sportowego Kleszczów.

Działalność Klubu na rzecz społeczności Kleszczowa oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 rozpoczęła się w roku 2011. Od tamtego czasu Klub organizuje nieodpłatne zajęcia ogólnorozwojowe oraz piłki nożnej dla uczniów i mieszkańców Dzielnicy. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży, otwarta i dostępna dla wszystkich forma zajęć oraz brak opłat za zajęcia przyczyniają się do popularyzacji sportu, ale przede wszystkim propagowania zdrowego i aktywnego spędzania czasu wolnego. Zajęcia sportowe prowadzone są 3 razy w tygodniu w wymiarze 3 godzin, przez wykwalifikowanego i doświadczonego trenera.

W obecnej sytuacji finansowej Klubu Sportowego Kleszczów nie byłoby możliwości organizowania zajęć dla najmłodszej grupy dzieci. W związku z tym zwracamy się z prośbą
o wsparcie finansowe działalności statutowej Klubu, które można dokonać poprzez wpłatę na rachunek bankowy Klubu – Bank Spółdzielczy w Żorach :

nr rachunku: 79 8456 0009 2001 0026 0198 0001

Za okazane wsparcie już dziś składam serdeczne podziękowania. Może kiedyś, któryś z zawodników osiągnie mistrzostwo sportowe i na zawsze w sercu pozostanie mu pamięć, gdzie zaczynał swoją karierę, a wy Państwo będziecie mieć w tym swój udział.

Zarząd Klubu