Zakończenie sezonu 2018/2019

Zawodnicy KS Kleszczów zakończyli sezon rozgrywkowy 2018/2019 w klasie C Podokręgu Rybnik zdobywając puchar a tym samym historyczny awans do klasy B. Gratulujemy trenerom jak i zawodnikom którzy przyczynili się do takiego wyniku po 8 latach gry w rozgrywkach amatorskich a następnie w klasie  C na szczeblu podokręgu.  Pod opieką trenera  Dariusza Strączka zespół  w składzie: Łukasz Czuber, Rafał Gajer, Wojciech Jankowiak, Adrian Jankowiak, Karol Cebo, Filip Hupka, Mateusz Kaczmarczyk, Marcin Staniek,  Jacek Porwisz, Jacek Marcisz, Karol Frysz, Mariusz Szpaczek, Wojciech Tomecki, Krzysztof Kowalczyk, Szymon Piechaczek, Alan Serbin, Kacper Kawala i Piotr Niemczyk wywalczył awans do klasy B.  Kontuzjom ulegli Wojciech Kret i Roman Jarczok którym życzymy dużo zdrowia. Drużyna determinacją, walką i zaciętością wywalczyła historyczny awans do klasy B. PANOWIE DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY!!! Statystyki z meczy i całego sezonu są umieszczone na stronie internetowej w zakładce statystyki zachęcamy do zapoznania się z nimi. W tym miejscu dziękujemy sponsorom za rzeczowy i finansowy  wkład a mianowicie : Urzędowi Miasta Żory, Robertowi Lazar, firmom: Hadex Bogdan Hanzlik , MONBUD Jarosław Trybulski i  Mariusz Trybulski, Thermo-Pur Piotr Frysz, Eurodroga Piotr Hajduk, Rol-Bud Marian Karpiński, Biuro Ubezpieczeń Lucyna i Marek Marcisz, Biuro Podróży Capri Ireneusz Bazgier, Restauracja Bistro Alekasander Tomporowski, Bumet Roland Buchta, Usługi Ogólnobudowlane Leszek Lewandowski, Stomatologia Wolscy Grzegorz Skrok-Wolski, Transport Ireneusz Brzoska oraz Radzie Dzielnicy Kleszczów. Pierwszym trenerem naszego zespołu był Arkadiusz Arkulary któremu dziękujemy za wkład w zespół i pracę jaka wykonał na rzecz dzieci i młodzieży. Dziękujemy kibicom i sympatykom zespołu za wsparcie i doping.

Zapraszamy na mecze w serii B sezon 2019/2020 zaczynamy już w sierpniu.